Voňavý perníček 65g

Voňavý perníček 65g.
Úžasná směs koření nejenom do perníku. Voňavá revoluce pro každého kdo miluje pečení. Čerstvé a kvalitní suroviny překonají vaše očekávání. Směs můžete přidat i do zavařenin, pečených čajů i kompotů. Hmotnost: 65 g. Balení: plastový kyblíček.
Český výrobek - Kulinář Petr Stupka.
skladem 12 ks
Kuchyně pečení, koření » Voňavý perníček 65g
Kořenící přípravek sypký
- Složení: skořice, nové koření mleté, badyán, koriandr, hřebíček, fenykl.
- Hmotnost: 65g.
- Skladujte v suchu a při pokojové teplotě.
Doporučení:
- na pokrmy “pěti vůní” po způsobu čínské kuchyně
- do jídel i zavařenin v duchu indické a arabské kuchyně
- namíchat do máslové drobenky na rozličné koláče.
přejít na Domácí potřeby pečení, koření
Voňavý perníček 65g
...také Vás může u Voňavý perníček 65g zajímat:
Voňavý steak 70g

Jedinečná pepřová směs na maso, ryby i zeleninu. Vyladěná směs sušené zeleniny a koření s důrazem na cibuli a pepř. Neopékat, jen nasypat na opečené maso a nechat krátce rozvonět. Hmotnost: 70 g. Balení: plastový kyblíček., Český výrobek - Kulinář Petr Stupka.
Cukřenka posypová 9cm pocínovaný plech

Kovová sypací cukřenka. Materiál: tělo z pocínovaného plechu/nerezové sítko. Rozměry: 9 x 5,5 cm. Barva: stříbrná., Český výrobce.
Pepř barevný 70g celý

Pepř barevný celý. Směs pepře černého, zeleného, bílého a červeného. Vhodný do mlýnku na pepř. Používá se na přípravu masa, zeleniny, do marinád i na hotové pokrmy. Hmotnost: 70g. Baleno v papírovém sáčku se ZIP uzávěrem., Český výrobek - Kulinář Petr Stupka.
Forma na vánočku 41x20,5x7cm silikon

Silikonová forma na vánočku. Odolné teplotám od -40 °C do +220 °C. Rozměry: 41 x 20,5 x 7 cm, vnitřní: 35 x 17 x 7 cm. Barva: hnědá.

