Info Informace a rady - Info

Info


Minimální odběry

rádi bychom Vás upozornili, že v našem velkoobchodním systému máme stanoveny minimální odběry ve vztahu k výši dopravného.

Externí dopravce - PPL:

Náš rozvoz:Vážení zákazníci,


Ve svém účtu můžete jednoduše přidávat osoby oprávněné odebírat zboží za firmu, přidělovat jim konkrétní pobočky na které smějí odebírat a spravovat jejich účet. To vše, bez zdlouhavého volání či psaní e-mailů a žádostí, zvládne během pár vteřin velice jednoduše úplně sám. Připraven je i "chytrý" košík, do něhož si zboží můžete zboží přidávat např. i několik dnů, aniž by se z něj něco ztratilo. Celý sortiment je neustále aktualizován. U jednotlivého zboží je uvedeno i skladové množství, a díky jeho aktuálnosti tak máte přesný přehled o vykrytí své objednávky. Nepřehlédnutelnou výhodou je i možnost vytvoření PDF katalogu z vámi vybraného zboží.

Neregistrovaný zákazník může nahlédnout do sortimentu a zjistit tak šíři naší nabídky. V případě, že ho naše nabídka osloví, má možnost kontaktovat našeho obchodního zástupce, který si s ním rád sjedná osobní schůzku.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Spojovací materiál: 602 140 689, Domácí potřeby: 602 467 051  objednavkyobex.cz


Kontakty