Kotouč 180mm leštící hadr

Kotouč 180mm leštící hadr.
skladem 2 ks
Dům a dílna elektro, pneu nářadí a příslušenství » Kotouč 180mm leštící hadr
průměr: 180 mmlze upnout do vrtačky
zapotřebí dokoupit leštící pasty
Leštící hadrový kotouč 180 mm je určený k bočnímu leštění kovových ploch a dílců.
přejít na Domácí potřeby elektro, pneu nářadí a příslušenství
Kotouč 180mm leštící hadr
...také Vás může u Kotouč 180mm leštící hadr zajímat:
Kotouč lamel.50x30/6mm VLIES BKA, velmi jemný

Abrasivní (vliesový) lamelový kotouč z brusného rouna se stopkou. Určený pro leštění a sjednocení povrchů, pro leštění oceli, nerezové oceli, hliníku a neželezných kovů. Rozměry: 50 x 30/6 mm. Hrubost: velmi jemný.
Kotouč lamel.80x50/6mm VLIES BKA, střední

Abrasivní (vliesový) lamelový kotouč z brusného rouna se stopkou. Určený pro leštění a sjednocení povrchů, pro leštění oceli, nerezové oceli, hliníku a neželezných kovů. Rozměry: 80 x 50/6 mm. Hrubost: střední.
Kotouč lamel.80x50/6mm VLIES BKA, velmi jemný

Abrasivní (vliesový) lamelový kotouč z brusného rouna se stopkou. Určený pro leštění a sjednocení povrchů, pro leštění oceli, nerezové oceli, hliníku a neželezných kovů. Rozměry: 80 x 50/6 mm. Hrubost: velmi jemný.
Kotouč lamel.50x30/6mm kombi., střední

Kombinovaný lamelový (vliesový) kotouč z brusného plátna a netkané textilie se stopkou. Určený pro broušení oceli, nerezové oceli, hliníku, dřeva a neželezných kovů. Rozměry: 50 x 30/6 mm. Hrubost: střední.