Mapa stránek Vytiskni tuto stránku Poslat odkaz na tuto stránku   OBEX Most » Info » O firmě | Josef Čepelák účastník sdružení Obex, OBEX

O firmě

Společnost OBEX byla založena v roce 1993, aby rozšířila neúplnou nabídku na trhu v oblasti maloobchodního a velkoobchodního prodeje železářského zboží, spojovacího materiálu a klíčové služby. Tento obor podnikání je však velmi rozsáhlý a bylo ho proto nutné rozdělit do dvou prodejen, přičemž každá bude mít svůj oddělený sortiment i služby.

     Prodejna nabízející železářské zboží vždy tvořila a tvoří špičku i v poskytování služeb souvisejících s výrobou klíčů a generálních systémů. Postupem času rozšířila tato prodejna svou nabídku o maloobchodní i velkoobchodní prodej trezorů, ve kterém má dnes již poměrně dlouhou tradici.

     Protože se velikost nabízeného sortimentu neustále zvětšovala, byla druhá prodejna, specializující se na prodej veškerého spojovacího materiálu, přestěhována do nově zrekonstruované budovy bývalé záchytné stanice. Ta nabízí dostatečně velké skladovací prostory, které jsou třeba k uspokojení zákazníkových potřeb.

     OBEX se od ostatních prodejců vždy lišil zejména rozsáhlostí sortimentu a důrazem, který kladl na technickou podporu spojenou s prodejem. Během svého působení si tato dynamická firma vytvořila účelnou a cílenou strategii, která vede ke spokojenosti zákazníků a úspěšnému rozvoji společnosti.

 

 

 

     

Velkoobchod spojovacím materiálem, domácími potřebami a trezory


 

© 2012-2014 OBEX Most