Mapa stránek Vytiskni tuto stránku Poslat odkaz na tuto stránku   OBEX Most » Info | Informace a rady

Info

 

Vážení zákazníci,

vítáme vás na nově vytvořených webových stránkách velkoobchodu OBEX.

Stránky jsme vytvářeli s co největším důrazem na přehlednost a komfort pro vás, naše zákazníky. Nyní budete moci aktuálně sledovat nejnovější informace a cenové akce firmy Josef Čepelák OBEX.

Firma OBEX svým zaměřením a sortimentem jistě uspokojí požadavky širokého okruhu zákazníků. Nabízíme vše od šroubů, matic, podložek,hřebíků a vrtáků až po různé čističe a maziva či kotevní techniku.

Pro registrované zákazníky je připraven přehledný osobní účet ve kterém může sledovat veškeré své faktury a jejich splatnosti i úhradu, dodací listy, objednávky a další podrobnosti.  Všechny doklady jsou průběžně aktualizovány, proto již nemusíte dlouze hledat v papírových - prostě si jen vyberete potřebný doklad, zobrazíte jej a máte okamžitě přehled např. jaký dodací list patří ke  konkrétní faktuře a naopak. Doklady si také můžete ukládat ve formě PDF dokumentu.

Ve svém účtu můžete jednoduše přidávat osoby oprávněné odebírat zboží za firmu, přidělovat jim konkrétní pobočky na které smějí odebírat a spravovat jejich účet. To vše, bez zdlouhavého volání či psaní e-mailů a žádostí, zvládne během pár vteřin velice jednoduše úplně sám. Připraven je i "chytrý" košík, do něhož si zboží můžete zboží přidávat např. i několik dnů, aniž by se z něj něco ztratilo. Celý sortiment je neustále aktualizován. U jednotlivého zboží je uvedeno i skladové množství, a díky jeho aktuálnosti tak máte přesný přehled o vykrytí své objednávky. Nepřehlédnutelnou výhodou je i možnost vytvoření PDF katalogu z vámi vybraného zboží.

Neregistrovaný zákazník může nahlédnout do sortimentu a zjistit tak šíři naší nabídky. V případě, že ho naše nabídka osloví, má možnost kontaktovat našeho obchodního ředitele, který si s ním rád sjedná osobní schůzku.

 

 

Velkoobchod spojovacím materiálem, domácími potřebami a trezory


 

© 2012-2014 OBEX Most